Pohár Orlických hor 14. ročník - Celkové hodnocení poháru 15.3.2020

15.03.2020

Finálový závod Poháru Orlických hor v Říčkách, kde mělo proběhnout také celkové vyhlášení již čtrnáctého ročníku tohoto poháru, byl naplánován na neděli 15.3.2020. Na hlinecké sjezdovce se letos v březnu už bohužel nelyžovalo a protože sněhu bylo na sjezdovkách v Říčkách stále dostatek a vše bylo připraveno pro závod, tak jsme se závěrečný závod všichni těšili. Bohužel po vydání zákazu konání všech hromadných akci, z důvodu pandemie Koronaviru, byl závod nakonec zrušen. Do celkového pořadí POH se tak každému závodníkovi započítaly čtyři nejlepší umístění z pěti již odjetých závodů. Slavnostní vyhlášení se zatím také nemohlo uskutečnit a šestice nejlepších z každé kategorie bude oceněna nejspíše až na první závodě následujícího ročníku POH. Mezi šestici nejlepších příslušné kategorie se probojovali i závodníci hlineckého ski klubu a mohou se tak těšit na závěrečné vyhlášení. Poděkování a pochvala za převedené výkony, nejen v závodech, patří všem závodníkům, kteří v letošní nelehké sezóně Ski klub Hlinsko reprezentovali.

Mezi šest nejlepších závodníků ve své kategorii 14. ročníku POH 2020, se umístili tito hlinečtí závodníci:
Přípravka dívky: 4. Bártová Ema
Mladší žákyně: 1. Kopecká Lucie
Starší žákyně: 5. Sobotková Dorota
Starší žáci: 4. Havlík Lukáš