VKZ GS - Ski Areál Kouty 20.12.-21.12.2021

20.12.2021

Po závodech ve slalomu speciál na Dolní Moravě čekal na závodníky přesun do Ski areálu Kouty nad Desnou. Dle propozic se měly zde konat po oba dva dny od pondělí 20.12.2021 do úterý 21.12.2021 závody v obřím slalomu. I přes velké množství přihlášených závodníků, celkem se přihlásilo 276 závodníků, pořadatele program nezměnili a podařilo se závody odjet. Trať byla tvrdá a rychlá, pro závody perfektně připravená a všichni závodníci odjeli závod za téměř shodných podmínek na trati. V pondělí nastoupil do závodu v kategorii mladších žáků Ondřej Poslušný a ve velké konkurenci 77 závodníků obsadil 40. místo. Velmi vydařený závod to by v kategorii starších žákyň pro Lucii Kopeckou, kdy si z celkového počtu 80 závodnic vyjela celkové 11. místo. Druhý den nastoupil za Ski klub Hlinsko již pouze Ondřej Poslušný a oproti pondělí si ještě o několik příček polepšil a závodě obsadil pěkné 33. místo.